Odpovídáme na vaše otázky

  1.  Jsou motýlky a brože OndracekBT skutečně kované?

Ano, jsou skutečně ručně kované. Celá výroba probíhá v dílně uměleckého kovářství OndracekDesign. Každý kus motýlku i brože je tedy originálem. Jelikož se jedná o ruční práci, tak jsou běžné drobné odchylky jak v povrchové struktuře, tak v barevných odstínech.

  1. Nejsou těžké?

Samozřejmě neváží to, co motýlek látkový, jsou však navzdory použitým materiálům skutečně lehké a při nošení je necítíte. Je zapotřebí myslet na to, že motýlky při nošení drží i (většinou vyztužené) límečky košilí.

  1. Nebudou mě tlačit do krku/nemohu se o ně poranit?

Okraje každého motýlku i brože jsou zabrušovány do kulata, nelze se proto o ně poranit. Velikost motýlků je navržena tak, abyste o něm při nošení vůbec nevěděli.

  1. Jak se motýlky a brože upevňují pro nošení?

Každý motýlek je opatřený délkově nastavitelnou páskou s kovovým zapínáním jako běžně dostupné látkové motýlky. Látky pro pásky sami pečlivě vybíráme i šijeme. Brože se upevňují pomocí běžného zapínání, se kterým se lze běžně u jakýchkoliv broží setkat. Zapínání je součástí brože a není lepené, nemusíte se tedy bát, že brož ztratíte.

  1. Jsou motýlky a brože vhodné jen pro formální události?

Právě naopak! Brože a motýlky OndracekBT můžete nosit kamkoliv. Ať už se rozhodnete jimi doplnit svatební oblek nebo outfit na rockový koncert či jimi oživit Váš běžný denní outfit. OndracekBT se hodí ke každé příležitosti. Inspiraci na nošení naleznete u každého modelu na našem e-shopu či na instagramovém účtu @OndracekBT.

  1. Jak motýlek/brož obdržím?

Každý produkt OndracekBT je dodáván v luxusní krabičce, kam lze motýlek či brož opětovně ukládat. Krabičky jsme navrhli tak, aby se i ony mohli stát součástí Vaší šatní skříně. Ke každému produktu v krabičce obdržíte i velmi jednoduchý a stručný návod, jak o Váš nový ručně kovaný kousek pečovat. 

Zpět do obchodu