Náš příběh

Kovářství je v módě!

 

Za příběhem značky Ondracek BT, který se začal psát koncem roku 2016 v naší rodinné kovářské dílně Ondracek Design, stojíme my – sourozenci Robert a Ivana Ondráčkovi. Mezi bucharem, výhní a tunami železa vznikl nápad, že díla z naší kovárny nemusí být jen součástí interiérů či zahrad, ale daly by se i nosit, tedy motýlky a brože.

Vůbec první motýlek, kterého jsme vyrobili se však ani trochu nepodobal naší současné kolekci. Byl velký, těžký a v podstatě nenositelný. Naštěstí jsme se nenechali odradit počátečními nezdařilými pokusy a motýlky jsme neustále zdokonalovali. Baví nás překonávat stereotypy o materiálech, s kterými pracujeme a rádi dokazujeme, že kované motýlky a brože jsou pohodlné, lehké, a hlavně stylové módní doplňky, které nevyrábí nikdo jiný na světě. 

Zatímco Robert motýlky a brože přímo kove, tepe a brousí. Ivana se stará o jejich povrchovou úpravu a také o komunikaci s vámi, našimi příznivci a zákazníky, a o zasílání balíčků až k vám domů. Takhle to vypadá jednoduše. Pravdou ale je, že role v naší motýlkovské značce nejsou jasně vyhraněné a na všem skvělém i méně skvělém, co budování značky obnáší, pracujeme oba stejně. Dnes se naše stálá kolekce skládá z sedmi modelů pánských motýlků a pěti broží. Stálou kolekci doplňujeme o tzv. one piece only – limitované edice a o personalizované motýlky a brože podle našich zákazníků. Na přání tak lze zezadu motýlka i brože ručně vyrýt například datum svatby nebo krátké věnování. 

Krásný den z kovárny vám přejí Robert a Ivana Ondracek BT

 

Napsali o nás: 

 

CZECH DESIGN: Sourozenci vyrábějí kované motýlky a brože. Pokračují v rodinné tradici a boří předsudky

 

DESIGN AVENUE: KOVÁŘSTVÍ JE V MÓDĚ

 

SVATEBNÍ BLOG: “Kdo chce být nenahraditelný, musí být zároveň odlišný.” Říká R. Ondráček, který zhotoví motýlka i pro vašeho ženicha!

 
 

1T6A5274

 

 

designavenue_logo_png_www-verze   sbblog

      

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení