Náš příběh

Kovářství je v módě!

 

Za příběhem značky Ondracek BT, který se začal psát koncem roku 2016 v naší rodinné kovářské dílně Ondracek Design, stojíme my – sourozenci Robert a Ivana Ondráčkovi. Mezi bucharem, výhní a tunami železa vznikl nápad, že díla z naší kovárny nemusí být jen součástí interiérů či zahrad, ale daly by se i nosit, tedy motýlky a brože.

Vůbec první motýlek, kterého jsme vyrobili se však ani trochu nepodobal naší současné kolekci. Byl velký, těžký a v podstatě nenositelný. Naštěstí jsme se nenechali odradit počátečními nezdařilými pokusy a motýlky jsme neustále zdokonalovali. Baví nás překonávat stereotypy o materiálech, s kterými pracujeme a rádi dokazujeme, že kované motýlky a brože jsou pohodlné, lehké, a hlavně stylové módní doplňky, které nevyrábí nikdo jiný na světě. 

Zatímco Robert motýlky a brože přímo kove, tepe a brousí. Ivana se stará o jejich povrchovou úpravu a také o komunikaci s vámi, našimi příznivci a zákazníky, a o zasílání balíčků až k vám domů. Takhle to vypadá jednoduše. Pravdou ale je, že role v naší motýlkovské značce nejsou jasně vyhraněné a na všem skvělém i méně skvělém, co budování značky obnáší, pracujeme oba stejně. Dnes se naše stálá kolekce skládá z sedmi modelů pánských motýlků a pěti broží. Stálou kolekci doplňujeme o tzv. one piece only – limitované edice a o personalizované motýlky a brože podle našich zákazníků. Na přání tak lze zezadu motýlka i brože ručně vyrýt například datum svatby nebo krátké věnování. 

Krásný den z kovárny vám přejí Robert a Ivana Ondracek BT

 

Napsali o nás: 

 

CZECH DESIGN: Sourozenci vyrábějí kované motýlky a brože. Pokračují v rodinné tradici a boří předsudky

 

DESIGN AVENUE: KOVÁŘSTVÍ JE V MÓDĚ

 

SVATEBNÍ BLOG: “Kdo chce být nenahraditelný, musí být zároveň odlišný.” Říká R. Ondráček, který zhotoví motýlka i pro vašeho ženicha!

 
 

1T6A5274

 

 

designavenue_logo_png_www-verze   sbblog

      

 

Zpět do obchodu