Náš příběh

Kovářství je v módě!

Za příběhem značky Ondracek BT, který se začal psát koncem roku 2016 v naší rodinné kovářské dílně Ondracek Design, stojíme my – sourozenci Robert a Ivana Ondráčkovi. Mezi bucharem, výhní a tunami železa vznikl nápad, že výrobky z naší kovárny nemusí být jen součástí interiérů či zahrad, ale daly by se i nosit – motýlky a brože.
 
Vůbec první motýlek, kterého jsme vyrobili se však ani trochu nepodobal naší současné kolekci. Byl velký, těžký a v podstatě nenositelný. Naštěstí jsme se nenechali odradit počátečními nezdařilými pokusy a motýlky jsme neustále zdokonalovali. Baví nás překonávat stereotypy o materiálech, s kterými pracujeme a rádi dokazujeme, že kované motýlky a brože jsou pohodlné, lehké, a hlavně stylové módní doplňky, které nevyrábí nikdo jiný na světě. Dnes se naše kolekce skládá z šesti modelů pánských motýlků a pěti broží!
 
Zatímco Robert motýlky a brože přímo kove, tepe a brousí. Ivana se stará o jejich povrchovou úpravu a také o komunikaci s vámi, našimi příznivci a zákazníky, a o zasílání balíčků až k vám domů. Takhle to vypadá jednoduše. Pravdou ale je, že role v naší motýlkovské značce nejsou jasně vyhraněné a na všem skvělém i méně skvělém, co budování značky obnáší, pracujeme oba stejně.
 
Krásný motýlkovský den z kovárny vám přejí Robert a Ivana Ondracek BT
 
 
 

1T6A5274

 

Napsali o nás: 

designavenue_logo_png_www-verze   

      sbblog